Про ТДК

Тернопільський дискусійний клуб від «Файного Міста».

Усе починається з дискусій і закінчуються переговорами!

Рано чи пізно трагічні події, які відбуваються у нашій державі, закінчаться. Закінчиться і війна. Очевидно, закінчиться все переговорами. Але яким буде майбутнє після війни?
Коли у ХVІ ст. уся Європа погрузилася у жахіття релігійних воєн, подібне запитання: «яким воно буде, майбутнє після війни?», поставив простий монах Ігнатій Лойола своїм друзям. Ці семеро монахів, шукаючи відповідь на питання, закрилися у келії та провели стоденне обговорення, після якого вони уже знали, яким хочуть бачити майбутнє і, що вони будуть робити. В результаті ці монахи створили наймогутнішу на той час організацію – орден єзуїтів, який збалансував сили в розбурханій Європі та вивів її на новий цивілізаційний рівень, подарувавши світовій культурі плеяду геніальних митців, філософів, політиків, воїнів.
Сьогодні знову постало питання: а яким буде майбутнє після війни? Що ми зробимо для перемоги і, що робитимемо після?
Щоб зрозуміти – яким має бути майбутнє і яка наша роль, у цьому майбутньому, тернопільське молодіжне об’єднання «Файне Місто» проводитиме дискусійні клуби. На яких молодь зможе навчитися вести дискусії, відточити ораторські навики, пройти тренінгові програму і створити майбутнє свого міста.  
Немає коментарів:

Дописати коментар